vypoved podla paragrafu 68 zakonnika prace

Dátum pridania: 01.09.2012 ~

Lubos Prekop
01.09.2012 00:00

prosim vas viete my poradit co mam robit dostal som vypoved za odcudzenie phm firmy ja som nal bloky od nafty a majitel si mysli ze som mu ukradol naftu.Nakolko som pracoval v belgicku prisiel na firmu vyhodil ma ze mam 5 min aby som odtial vypadol nedal si to ani vysvetlit nakolko moje auto muselo zostat v belgicku musel som ist do hotela a riesit si letenku na slovensko. Najhorsie na tom je ze mam odrobene skoro 2 mesiace bez 4 alebo 5 dni a vyplatu my neposlal.Moze my zadrziavat peniaze pokial sa caka na sudne pojednavanie v belgicku bol som obvineny pre kradnutie nafty z kamionov co vobec nieje pravda a belgicka prokuratura my zadrziava moje 2 telefony,auto BMW a peniaze maju na to pravo a kolko sa musi cakat na vratenie veci ?da sa zohnat pravnik ktory sa takymto veciam venuje a kde? kolko asi stoji taky pravnik ktory by my vedel pomoct ?nakolko som len robotnik potreboval by som vediet kolko stoji taky pravnik ktory by my pomohol .Velmi pekne dakujem za odpovede na moje otazky. Z pozdravom Lubos Prekop

Michal Strečok
06.09.2012 11:28

Jozef, Luboš písal, že je robotník. Tú štylizáciu si si mohol odpoustiť.
Luboš, právnikov je veľa, sú však drahý. Doporučujem ti internet, toto som vygooglil za pár sekúnd http://www.cas.sk/clanok/214898/pravna-pomoc-pre-materialne-slabsich-tu-vam-pomozu-zadarmo.html

Reagovať|Nevhodný príspevok

Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť. V prípade, že ešte nemáte vytvorené konto, zaregistrujte sa.